Navigace

Obsah

Nabídka zajištění nákupu základních potřeb obyvatelům naší obce, zejména seniorům

Typ: ostatní
Jak jsme již avizovali naším SMSkovým informačním systémem, Obecní úřad Žlebské Chvalovice vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci nabízí především našim seniorům nad 65 let - ale i dalším občanům naší obce, např. v karanténě nebo v izolaci - zajištění nákupu základních potřeb. V případě potřeby kontaktujte OÚ na mob. čísla 773 212 492.

Vzhledem k dostupnosti vládou přijímaných opatření a nařízení, i jejich pravidelné popularizaci ve sdělovacích prostředcích, je na webovské stránce obce v písemné podobě neuvádíme. V případě zájmu je, či odkazy na jejich zdroje, OÚ zájemcům poskytne.
Ing. Jiří Matějovič
starosta obce

Vytvořeno: 12. 1. 2021
Poslední aktualizace: 12. 1. 2021 17:59
Autor: Správce Webu